Warsztaty studenckie

Wśród studentów śląskich uczelni zostaną przeprowadzone warsztaty upowszechniające obywatelskie postawy w sektorze biznesu. Spotkania ze studentami będą miały na celu przekazanie informacji z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zdobycie umiejętności praktycznych, które umożliwią zastosowanie wiedzy teoretycznej w przyszłym życiu zawodowym.

Planowane jest przeprowadzanie 6 spotkań łącznie dla ok. 90 studentów. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy dotyczącej równouprawnienia w miejscu pracy studentom, czyli grupie, która w niedalekiej przyszłości będzie decydować o jakości środowiska biznesowego w województwie śląskim.

Harmonogram najbliższych warsztatów:

14 kwietnia 2011
Warsztaty dla studentów Politechniki Śląskiej

16 maja 2011
Warsztaty dla studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach

23 listopada 2011
Warsztaty dla studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

7 grudnia 2011
Warsztaty dla studentów Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w KatowicachSzczegóły:

Czas trwania: 9.00-15.30

Miejsce: siedziba RIPH w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice

Trener: Miłosz Omastka - Prezes Regionalnego Centrum Biznesu (RCB), administrator regionalny programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", jako prelegent i moderator wystąpił na kilkudziesięciu konferencjach gospodarczych i naukowych, udzielił licznych wywiadów dla prasy, radia i telewizji, autor wielu artykułów, audytor marketingowy w śląskich przedsiębiorstwach.

Każdy uczestnik otrzyma:
  • materiały szkoleniowe;
  • zaświadczenie udziału w warsztatach;
  • poczęstunek (serwis kawowy + obiad).

Wszystkich zainteresowanych studentów wydziałów organizacji, zarządzania administracji i kierunków pokrewnych serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Szczegółowych informacji udziela Biuro projektu